BAŞVURU KOŞULLARI

BAŞVURU KOŞULLARI.

Miss& Mr Model of Turkey yarışmasının en büyük amacı;

Daha önce podyum deneyimi yaşamamış model adaylarını eğitimden geçirerek, sektöre kazandırmak.

Katılım Koşulları

1. Yarışma’ya yalnızca 16-24 Yaş arası Bay ve Bayan, (18 yaşın altındaki adaylar ailelerinden noter tastikli muvaffakatname getirmek mecburiyetindeler) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, hiç evlenmemiş ve çocuğu olmamış genç kızlar katılabilir. Yarışmaya başvuru formunu dolduranlar bir portre ve bir boydan fotoğrafını eklemek zorundadırlar.

2. Başkası adına yarışmaya katılınamaz. Katılımcı, başvuru formunda beyan ettiği kişisel bilgilerinin doğru olmadığı ve/veya kendisine ait olmadığının ve/veya herhangi bir şekilde yarışmaya katılımının başkaca herhangi bir sebeple işbu kurallara aykırı olduğunun tespit edilmesi halinde, Yarışma’ya katılmının Işıl ve/veya CIK tarafından engellenebileceğini, ödül kazanması halinde ise ödülün teslim edilmeyeceğini, teslim edilmişse de ödülü Işıl’ın ilk talebi üzerine derhal iade edeceğini beyan, kabul ve taahhüt eder.

3. Eksik yapılan başvurular değerlendirilmeye alınmaz.

4. Katılımcı Yarışma ile ilgili hiçbir üçüncü kişi veya kuruluş ile yazılı veya sözlü ticari bir anlaşma içine girmediğini ve girmeyeceğini beyan, kabul ve taahhüt eder.

5. Yukarıdaki vasıflara sahip olan fiziği mankenlik mesleğine uygun, adaylar yarı final elemesine davet edileceklerdir

6.Yarışma Başvuru Son tarihi 26 Temmuz 2017 tarihi saat 17:00'a kadar geçerli olacaktır.Başvurular sistemden kapatılacak ve sistem başvuru kabul etmeyecektir.

Doktor Bul